FİRMAMIZ

BAŞAK ELEKTRİK İZOLASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ; kurulduğu 1980 yılından bu yana Bobinaj ve Elektrik İzolasyonunda kullanılan YÜKSEK VOLTAJ ve YÜKSEK ISIYA dayanıklı çeşitli YALITIM malzemelerinin imalatı ve ithalatını yapmanın yanı sıra, “ 3 M “ Firmasının ELEKTRİK ÜRÜNLERİ Yetkili Bayii , BEMKA ( Emaye Bobin telleri ) yetkili Bayii , ESA KİMYA, ( Y.G . izole Merdivenleri ve kompozit yalıtım ürünleri ) İstanbul Distribütörü ve EMA Firmasının ( ısı dayanımlı SİLİKON Kablo , Makaron,profil ) v.b. ürünleri İSTANBUL Bayii bulunmaktadır.

STOKLARIMIZDA SÜREKLİ BULUNAN İTHAL ve YERLİ MALZEMELER;
ÖZEL PRESBANTLAR, Cam tabanlı ISI ve Voltaj DAYANIMLI MAKARONLAR, Yapışkanlı veya Yapışkansız ISIYLA DARALIR MAKARONLAR, DOĞAL MİKA ve MİKANİTLER, EPOXY REÇİNELİ ( F - H ) ISI DAYANIMLI PLAKALAR, Bobinaj yalıtımı için BANTLAR, çeşitli Isı ve Voltaj Dayanım BANTLARI ve KUMAŞLARI , ISI DAYANIMLI KABLOLAR, v.b.’dir.

ÜRETİMİMİZ ; 1980 Yılından bugüne kadar BAŞAK İZOLAK ‘ lar adı altında ürettiğimiz Elektrik ve Elektronik üretim ve tamirat sektöründe kullanılan Hava Kurumalı , Fırın Kurutmalı tipleri yanı sıra , Poliüretan , Epoxy, Silikon esaslı özel İZOLASYON VERNİKLERİ ve REÇİNELERİ , 1200 °C üstü ısı dayanımlı yapay taş, mikanit ve Epoxy reçineli fiberden veya yarı iletken malzemelerden resme ve isteğe göre işlenen özel yapım parçalar şeklinde özetlenebilir.

Çok geniş ürün yelpazesi olmakla birlikte sayabileceğimiz “3 M” ELEKTRİK ÜRÜNLERİ içeriğinde ; SOĞUK BÜZÜŞMELİ A.G , O. G KABLO EKLERİ,

QTII SOĞUK BÜZÜŞMELİ OG SİLİKON KABLO BAŞLIKLARI, REÇİNELİ A.G ve ISI BÜZÜŞMELİ A.G- O.G. KABLO EKLERİ,

ISIYLA DARALAN İÇİ YAPIŞKANLI veya YAPIŞKANSIZ MAKARONLAR, ISI BÜZÜŞMELİ KABLO TAMİR SETLERİ,

SCOTCH ÇEŞİTLİ ELEKTRİK İZOLASYON ve KABLO EK BANTLARI

SCOTCH A.G. ve O.G ÖZEL EK ve TAMİR BANTLARI

SCOTCH ELEKTRİK İZOLASYON , BAKIM ve ONARIM SPREYLERİ

SCOTCHCODE KABLO KODLAMA ÜRÜNLERİ

SCOTCHTRAK ENFRARUJ ISI ÖLÇÜM CİHAZLARI v.b bulunmaktadır.

Bilgilerinize sunarız.